Bransoni väiketraktorid Euroopas üha populaarsemad

 

8.-14. novembril toimus Saksamaal Hannoveris Agritechnica mess, kus sai tutvuda laia valiku Bransoni traktoritega. Saksa traktorimüüjad põhjendavad suurenenud huvi Bransonite vastu sellega, et inimeste elutempo on kiiremaks muutunud ja üha enam vajatakse lisatööjõudu, et töö senisest kiiremini ja mugavamalt tehtud saaks. Isikliku traktori olemasolu ei asenda rahuldaval määral mitte ükski teenustöö ega naabrimehelt laenuks saadud masin.

Bransoni traktoreid peetakse sobilikuks eelkõige taludesse, farmidesse ja väiksematesse ettevõtetesse põhitraktoriks, aga ka suurematesse põllumajandusettevõtetesse abitraktoriks.

Väiketraktori eelisteks on eelkõige kompaktsus, lihtne hooldus ja säästlikkus. Mõistetakse, et suure traktoriga ei saagi kõike teha, sest nende kohmakus ja raskus seab mitmeid piiranguid näiteks hoonete vahel ja õrnal murupinnal töötades. Me kõik oleme muutunud nõudlikumaks töötulemuse ja kvaliteedi osas. Teatakse, et kvaliteetse masinaga on tulemus parem, kiirem ja kokkuvõttes ka soodsam. Bransoni traktorid on varustatud diiselmootori ja neljarattaveoga. Sujuv käiguvahetus, käepärased juhtseaded ja ülimugav juhiiste tagavad rahuloluga täidetud töötulemuse.

Bransoni traktorites on ühendatud jõud, ökonoomsus, efektiivsus ja kompaktsus. Bransoni väiketraktoriga on võimalik töötada ka õrnadel sõidualadel, näiteks õue- või ilumurul. Sellele on võimalik paigaldada mitmeid lisaseadmeid, mis sobivad ideaalselt erinevate hooldus-, põllu- ja metsatööde ning muruväljakute korrashoiuks. Lisaseadmeid on saadaval alates esilaadurist kuni metsaveokäruni välja. Bransoni mudeleid on saadaval kabiiniga (konditsioneer ja soojendus standardvarustuses) kui turvaraamiga – tuleb lihtsalt teha oma valik!

Bransoni traktorid on igasuguste tööde juures hindamatuks abiks ja seda traktorit pole sugugi kallis ülal pidada. Bransoni omanikud on oma väiketraktori eelistena välja toonud järgmised märksõnad: kompaktsus, kvaliteet, uskumatu jõud ja multifunktsionaalsus. Hinna ja kvaliteedi suhtelt ületab Branson tublisti Eesti turul pakutavaid analooge.

Bransoni väiketraktorite erinevad mudelid (võimsusvahemikus 21–74 hj) on kohapeal olemas Peetri Talutehnika kaupluses Maaritsas. Pakume oma klientidele mugavat ja kiiret teenindust, meie laos on saadaval kõik kuluosad ja tarvikud. Et säästa klientide aega ja raha, sõidavad meie hooldebussid kliendi juurde kohale igasse asulasse üle Eesti ning teevad kohapeal ära kõik kiiremad remondi-, hooldus- ja garantiitööd.

 

Ratsionaalselt mõtlevad põllumehed valivad endale Zetori

Zetori kauaegne kasutaja Ants Kivilaan tõdeb: “Zetoritega olen töötanud juba alates 1999. aastast alates. Kokku on mul neid 3 erinevat mudelit, igaüks oma töödeks. Täpselt sama asi on autodega, neid on mul olnud mitmeid, kuid nüüd olen juba pikemat aega truuks jäänud Škodale. Tšehhi masinad on korralikud, mugavad ja töökindlad.”

Eestis viimase poolaasta enim müüdud traktor (65–140 hj klassis) oli Zetor. Traktorimüügi edetabelites naaberriikides Leedus ja Poolas näitab Zetor esinumbrina oma usaldusväärsust juba aastaid.

Zetori tehas loodud juba 1946. aastal ja seega on nad pikaajalise traktorite toomise kogemusega. Märkimisväärne on, et nad on siiani suutnud tagada kogu oma tootmise Euroopa-kesksena – kõik detailid valmistatakse Brnos Zetori tehases. Nii on tagatud rangete kvaliteedinõuete jõustamine ja kontroll. Tehase esindaja Alexandr Kuchar ütleb: “Oleme pilgud pööranud varasemast suuremate ja võimsamate traktorite tootmisele, mis lähenevad juba 200 hobujõule. Meie uurimis- ja arengukeskus Brnos annab teada, et tootmise pearõhk on hetkel seatud innovatiivsusele. Aga endiselt jäävad meie traktoreid iseloomustama järgmised märksõnad: parim kombinatsioon mootorivõimsustest ja -tööst, lihtne efektiivne disain ja silmapaistev töökindlus.” Huvitava uudisena on teada, et lisaks tehasesiseselt toodetud Zetori mootoritele paigaldavad nad näiteks Major mudelitele Deutz AG mootoreid.

Zetori tehas panustab hetkel tehnoloogilistesse uuendustesse rohkem kui kunagi varem.

Seni võis Zetor Major, Proxima ja Forterra mudeliseeriate valikust leida selliseid, mis sobivad väiksemale põllumehele  või talupidajale vananeva Vene tehnika väljavahetamiseks või suuremasse farmi abitraktoriks. Sellest aastast on väljas kaasaegseimate tehniliste lahendustega mudel – Forterra HD (150 hj). Pakkudes kõiki kaasaegseid multifunktsionaalseid lahendusi, samaaegselt tagades maksimaalse jõudluse säästliku kütusekuluga. Terve kevade on HD-mudeliga Valgjärve valla maadel töötanud Maskin Grupp OÜ, mehed sõnavad lühidalt ja konkreetselt: “Sild on hea lai, künniautomaatika peal ja esisillavedrustus ka, no ikka väga mugav töötada.”

Mets vajab hooldamist, võsa lõikamist, kivine maa tasandamist, viljapuuaiad niitmist ja hooldamist

Meil on sellisteks töödeks pakkuda parimaid masinaid. SEPPI M. kivipurustusmasinad, võsapurustid, niidukid ja muu tehnika nüüd olemas väga laias valikus! Väga soovitame kõigile maa ja metsaga tegelevatele ettevõtjatele Itaalia tootja SEPPI metsa- ja võsapurustusmasinaid ning kivipurustusmasinaid.

Milline puulõhkumismasin valida?

Pakume üht töökindlat ja usaldusväärset – BGU-Maschinen BGU-Maschinen'i puulõhkumismasinate kasuks räägib kindel Saksa kvaliteet. Puulõhkumismasinaid on saadaval nii väiksema kui suurema lõhestusjõuga – tavaliste küttepuude jaoks väiksema lõhestusjõuga masin, suuremate palkide tükeldamiseks võimsamad masinad.

Hakka meie sõbraks!