Peetri Talutehnika

 
Peetri Talutehnika

Peetri Talutehnika

 

Zetor traktoriddong Feng traktoridFarma metsatehnika

 

Peetri Talutehnika alustas oma tegevust 1994.aastal eesmärgiga pakkuda oma klientidele usaldusväärset teenust tehnika soetamisel. Põhitegevusalaks on põllumajandustehnika müük ja hooldus. Tänu headele koostööpartneritele ja klientide usaldusele on Peetri Talutehnika arvestatav Eesti kapitalil põhinev masinamüügifirma.  Võime uhkusega öelda, et meie klientide hulgas on firmasid, kes on meie kaudu soetanud kümneid masinaid.

Peetri Talutehnika on teinud pikaajalist ja tulemuslikku koostööd juhtivate masinaehitajate ning -müüjatega nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Peetri Talutehnikal on järgmiste kaubamärkide esindusõigus: ZETOR, DONG FENG, FARMA, BIGAB, LAVERDA, PERUGINI, FERABOLI, ÖVERUM, BURY, MAFA, DAL-BO, STORTI, SITREX, SULKY jpt. 

Uute masinate soetamisel on ettevõtjatel alati olnud probleemiks tõepärase info saamine konkreetse masina omaduste kohta, nagu näiteks jõudlus, töökvaliteet, töökindlus, enamesinevad rikked, varuosade kättesaadavus ja hind, hooldusfirma suutlikkus jpm. Tihedas koostöös oma klientidega pakume vastuseid neile küsimustele, korraldades regulaarselt meie poolt pakutava tehnika töödemonstratsioone.

Peetri Talutehnikal on tehnika hoolduseks, remondiks vajalikud ressursid ja tehniline baas ning tootjatehaste poolt koolitatud meeskond. Pakume klientidele üle Eesti täisteenindust hooldusautodega, mis on varustatud kõigi väliremondiks vajalike seadmetega. Hooldus- ja varuosadega varustame vastavalt vajadusele kas meie kauplus-töökojas Maaritsas või kliendi juures. Hoolduseks vajalikud tarvikud ning remondiks vajalikud varuosad on alati laos saadaval.

Maaritsas asub müügihall, kauplus-ladu ja töökoda, kus on võimalik tutvuda ja proovida meie tootevalikus olevaid masinaid.  Laos on olemas rikkalik masinate valik, mis võimaldab nii suur- kui ka väiketootjal leida oma vajadusele ja soovidele vastavad tooted.

Tagamaks kiire ja mugav ostetud masina kliendi tegevuskohta toimetamine ja kättesaamine,  on meie firmal masinaveotreiler.

Ootame kõiki endisi ja tulevasi kliente Maaritsasse!

Masina ost Peetri Talutehnikast on kindel investeering!

Perugini Feraboli Dal-bo Dong Feng
Farma Bigab Överum Storti
Laverda Silesfor Sulky Bury
Supertino Mafa Zetor

 

Meie koduleheküljel toodud hinnad ei ole siduvad! Maskin Grupp OÜ jätab endale õiguse korrigeerida hindu ette hoiatamata! Seetõttu soovitame alati hindu täpsustada. Kehtiva ning siduva hinna ning kinnitused, mis hinnas täpselt sisaldub, saate meie ametlikult hinnapakkumiselt!

Peetri Talutehnika

 

Saada päring toote kohta. Tõlgete all olev wysiwyg.

 

Nimi:

Firmanimi:

E-mail:

Telefon:

Kiri: